Astăzi este Miercuri, 12 August 2020

Pentru clientul nostru, companie de software cu capital strain ce dezvolta solutii pentru Industry 4.0, cautam WEB DEVELOPER.

Cei interesati pot trimite CV la: candidati@recrutart.ro

Responsabilități:

Elaborează și întreține aplicații software și baze de date
Proiectează scheme logice și diagrame pentru structurarea cerințelor proiectului în secvențe logice
Elaborează module de cod în limbaje de programare folosind medii de dezvoltare integrate
Configurează aplicațiile necesare, testează aplicațiile si modifică programele
Proiectează și modifică structura bazelor de date prin codarea descrierii datelor folosind sisteme de gestiune a bazelor de date relaționale
Se documentează permanent pe teme de specialitate
Colectează, structurează și analizează informațiile
Asigura accesul celorlalti membri ai echipei la informatiile colectate

Cunoștințe necesare:

Experiență de minim 2 ani cu C#, ASP.NET MVC
Cunoștințe medii/avansate programare Web: HTML5, CSS, XML, Json, JavaScript, Jquery, AngularJS, Angular, TypeScript, Kendo UI (cunoașterea Kendo UI constituie un avantaj)
Cunoștințe de SQL, Oracle (constituie un avantaj)
Studii superioare de specializate finalizate (constituie avantaj)
Cunoștințe de limba engleza
Seriozitate
Profesionalism
Bune capacităţi de comunicare şi de lucru în echipă
Respectarea termenelor limită

Ce oferim?

Atmosferă relaxată
Un proiect deosebit de interesant
Pachet salarial bazat pe performanţă
Tichete de masa
Program flexibil (8h/zi, cu posibilitatea rezolvării problemelor personale)