Astăzi este Joi, 02 Mai 2024

Pentru clientul nostru, companie germana de productie din zona Sibiu, avem deschise mai multe pozitii cu specializarile TEHNICIAN ELECTRO-MECANIC sau ELECTRICIAN.

Asteptam CVurile celor interesati la adresa: candidati@recrutart.ro

Candidatul ideal:

Experienta într-un mediu de productie
Experiența în domeniul montajului sau mentenanței reprezintă un avantaj
Capacitatea de a citi si intelege desene tehnice si/sau scheme electrice
Atentie la detaliu, constiinciozitate, placerea lucrului bine facut
Studiile superioare reprezinta avantaj
Descrierea jobului

Jobul presupune:

Asamblarea mașinilor industriale de termoformare

Va oferim:

Activitate intr-un singur schimb (de dimineata)
Pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare
Fabrica noua si frumoasa
Mediu de productie modern, tehnologie inalta
Oportunități de dezvoltare personală.