Astăzi este Joi, 13 Mai 2021

Pentru clientul nostru, companie de productie din Sibiu, cautam o persoana pentru o pozitie de RESPONSABIL CALITATE.

Asteptam CVurile celor interesati la adresa: candidati@recrutart.ro

Responsabilitati:

Responsabil de realizarea si actualizarea documentatiei specifice standardelor de calitate implementate in
cadrul companiei ( IATF 16949, ISO 9001)
Responsabil de realizarea procedurilor si instructiunilor de lucru
Responsabil de instruirea personalului cu privire la SMC
Stabileste si monitorizeaza obiectivele si indicatorii de performanta specifici
Responsabil de imbunatatirea continua a SMC si implementarea de actiuni preventive
Responsabil de reclamatii ( clienti, furnizori, productie)

Cerinte:

Studii superioare domeniul tehnic
Experienta in domeniul calitatii de minim 2- 3 ani, preferabil domeniul automotive
Cunostinte despre ISO 9001, IATF 16949, 8D, 5S, FMEA
Cunoasterea limbii engleze
Persoana organizata, autonoma, capabila sa ia decizii