Astăzi este Joi, 13 Mai 2021

În numele clientului nostru, o companie de cu capital străin care furnizează servicii de contabilitate pentru clienți europeni, căutăm o poziție de CONTABIL/-A pentru SIBIU. Cei interesați ne pot trimite CV-ul la candidati@recrutart.ro

Asteptam CVurile celor interesati la adresa: candidati@recrutart.ro

Responsabilitati:

- Activitati de contabilitate primara pentru clientii din strainatate
- Alte activitati specifice departamentului financiar/contabil
- Preluarea, validarea si inregistrarea informatiilor contabile
- Operarea deconturilor si incasarilor
- Reconcilierea conturilor de balanta
- Mentinerea legaturilor cu alte departamente din strainatate pentru rezolvarea cazurilor complexe

Cerinte:

- Studii superioare in domeniu economic (de preferat contabilitate)
- Foarte bune abilitati de lucru cu cifrele, atentie la detaliu
- Persoana deschisa, comunicativa, orientata catre munca in echipa
- Foarte bune cunostinte de limba engleza

Se ofera:

- Pachet salarial atractiv (posibilitate de venituri suplimentare in functie de nivelul de implicare)
- Asigurare medicala privata
- Posibilitatea de dezvoltare profesionala